Powrót Conora McGregora zbliża się wielkimi krokami. Jeden z byłych rywali Irlandczyka wystosował parę zdań w kierunku Michaela Chandlera. 

Eddie Alvarez (30-8) miał okazję zawalczenia zarówno z „Notoriousem”, jak i Amerykaninem. Dał pewną radę „Ironowi” co do najbliższego pojedynku:

Mike Chandler to kawał sportowca. Po prostu myślę, że sposób, w jaki walczył i strategia, jaką stosował, nie zadziałają przeciwko Conorowi. Na miejscu trenera zasugerowałbym zmianę stylu i pójście do jednej nogi, zejście po obalenia i zmuszenie Conora to zapasów. Jak wymusisz na nim użycie zapasów, to później nie będzie miał tak mocnych narzędzi, dzięki którym ma przewagę – szybkie nogi, dobry zasięg i świetna stójka.

powiedział.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Alvarez zdawkowo odniósł do tego, jaki McGregor zaprezentuje się w oktagonie:

Kawał walki i na wiele pytań można odpowiadać przerwą Conora. Conor rzecz jasna nie będzie tym samym zawodnikiem jak podczas starcia z Jose Aldo, Natem Diazem czy ze mną. Wtedy był aktywny. Walczył trzy, cztery razy w roku. Nie spodziewajmy się tego samego gościa, który był głodny tytułów mistrzowskich. Jednak czy uświadczymy ponownie tę energię, radość, zachwyt i wdzięczność w stosunku do MMA? Wydaje mi się, że tak.

stwierdził.

Nie ma jeszcze konkretnej daty McGregora z Chandlerem. Natomiast na pewno termin nie może być zbyt odległy, gdyż były podwójny czempion UFC wrócił do regularnych testów antydopingowych.

Zobacz również: Conor McGregor wrócił do testów antydopingowych!

źródło: bjpenn.com