Amatorska Mistrzyni Świata w specjalnej walce w formule No Gi na Wieczorze Walk 5

210
źródło: Wieczór Walk

Magdalena Czaban i Kamila Kwiatkowska zmierzą się w formule No Gi na Wieczorze Walk 5, który już 14 grudnia w Hali Suche Stawy.

Rok 2019 był dla Magdaleny Czaban bardzo pracowity, ale nie mogło jej zabraknąć na naszej gali. Amatorska Mistrzyni Świata Juniorek i Amatorska Mistrzyni Europy Seniorek w MMA, po niedawnych sukcesach ma jeszcze większy głód wyzwań i chęć nauki niż kiedykolwiek wcześniej. Tym razem młodej reprezentantki Kotwica MMA team nie zobaczymy jednak w walce MMA, a w Brazylijskim Jiu-Jitsu. „Atomówka” rozpoczęła co prawda z sukcesami starty także w tej dyscyplinie, ale jeszcze nigdy nie mierzyła się w formule No Gi z tak wymagającą i utytułowaną zawodniczką jak Kamila Kwiatkowska. Będzie to dla niej bardzo cenne doświadczenie, a dla widzów wyjątkowo widowisko w trakcie wieczoru po brzegi wypełnionego MMA.

Kamila Kwiatkowska, mimo młodego wieku, jest doświadczonym i utytułowanym niebieskim pasem BJJ. Zawodniczka Rio Grappling Club Częstochowa to 3-krotna medalistka Mistrzostw Polski BJJ w kimonach, medalistka Mistrzostw Polski BJJ bez kimon, aktualna Akademicka Mistrzyni Polski BJJ bez kimon i wielokrotna medalistka krajowych zawodów BJJ w obu formułach. Te sukcesy budzą ogromny szacunek i cieszymy się, że na naszej gali będziemy mogli zaprezentować widzom tak utalentowaną zawodniczkę z innej dyscypliny niż MMA. Kto wie, może takich super fightów na kolejnych galach pojawi się więcej? Zobaczymy, a tymczasem przeczytajcie jak sama zawodniczka zapowiada swój występ: „Jestem skoncentrowana i pewna siebie. Przebyłam długą i wymagająca drogę, by stać się taką zawodniczką jaką dzisiaj jestem. Za wszelką cenę dążę do wyznaczonego celu. Dla sportu poświęciłam wiele i wiem, że to nie koniec. Przykładem jest ta walka, w której mam zamiar dać z siebie wszystko i pokazać na co mnie stać.”

Bilety już w sprzedaży
Bilety na galę można już kupić na stronie www.wieczorwalk.pl

Informacja Prasowa