Już wkrótce Anita Bekus ponownie zamelduje się w klatce, jednak nie pod sztandarem KSW, a OKTAGON MMA. Polka wystąpi podczas 57. edycji, konfrontując się z Mallory Martin.

Anita Bekus (7-4) w okrągłej klatce KSW zameldowała się pięciokrotnie, wygrywając trzy z tych pojedynków. Ostatni raz w akcji widziana była w listopadzie, kiedy to stanęła w szranki z Brazylijką – Marią Silvą (10-1). Starcie to jednak nie potoczyło się po jej myśli, więc finalnie zmuszona była uznać wyższość rywalki.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kolejny raz do walki przystąpi już czwartego maja. Reprezentanka łódzkiego Octopusa wystartuje na organizowanym we Frankfurcie OKTAGON 57, mierząc się z Amerykanką Mallory Martin (8-6). Do potyczki dojdzie w limicie kategorii słomkowej.

Zobacz także: Kincl zostaje w OKTAGON MMA! Walka wkrótce

Martin na przestrzeni lat rywalizowała w LFA Invicta FC, czy UFC. Ostatnio związała się z czesko-słowacką promocją, gdzie dotychczas wystąpiła dwukrotnie, wygrywając jedną potyczkę. Pod koniec minionego roku pokonała na pełnym dystansie doświadczoną Magdalenę Sormovą (11-5).

Źródło: Instagram/OKTAGON_deutschland