Jak podaje portal Olsztyn.wm.pl w sprawie zawodników MMA, którzy mieli ściągać haracze zapadł wyrok sądu. W grupie znajdowało się dwóch Polaków i dwóch Czeczenów – w tym były mistrz KSW Aslambek S.
O sprawie było głośno kilka miesięcy temu, natomiast w czwartek w Rejonowym Sądzie w Olsztynie zapadł wyrok skazujący za nielegalne odzyskiwanie pieniędzy. Sąd skazał:
– Piotra P. i Michała Sz. na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat i dozór kuratora
– Aslana A. na 1,5 roku zawieszenia na 3 lata i dozór kuratora
– Aslambek S. na 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata i dozór kuratora
Portal podaje jednak jeszcze taką informację:
Przy ogłaszaniu wyroku sąd wyraźnie podkreślił, że w Olsztynie nie było żadnego gangu Czeczenów, ani wymuszenia haraczy
![Who’s next In The Cage [#6] – Kto następny dla Makhacheva po obronie mistrzowskiego pasa?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-1-218x150.png)
![Who’s next In The Cage [#5] – Co dalej dla Gamrota po porażce z Salkilldem?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-218x150.png)





















