Alexander Volkanovski będzie zwracał baczną uwagę na główne wydarzenie gali UFC, która odbędzie się w najbliższą sobotę.

W walce wieczoru gali UFC Long Island dojdzie do starcia Briana Ortegi (15-2) z Yairem Rodriguezem (13-3). „El Pantera” powiedział, iż obiecano mu walkę o tytuł po wygranej, a teraz Alex Volkanovski (25-1) mówi, że zwycięzca tego starcia może być następny w kolejce.

Co słychać chłopaki, Alexander 'The Great’ Volkanovski, wiecie o co chodzi, mistrz wagi piórkowej UFC, w ten weekend Ortega-Rodriguez zawalczą ze sobą. Oczywiście, mam na to oko. Myślę, że wygrana któregoś z nich może pokazać, że to jeden z nich będzie pretendentem numer jeden. To ogromna walka dla naszej dywizji, więc nie chcesz jej przegapić. Ja nie przegapię, będę oglądał.

stwierdził Volkanovski.

Wiadomość ta może być zaskakująca, biorąc pod uwagę, że Josh Emmett (18-2) ma za sobą wygraną przez decyzję z Calvinem Kattarem (23-6) i było to dla niego piąte zwycięstwo z rzędu. Zarówno Brian Ortega jak i Yair Rodriguez mają za sobą porażki – Ortega ostatnio przegrał z Volkanovskim. Oba pojedynki będą jednak dużymi walkami dla dywizji, a walka Ortega-Volkanovski była jedną z najlepszych walk 2021 roku.

źródło: Twitter