Borys Mańkowski przygotowuje się do walki na KSW na PGE Narodowym

70

Czy na gali KSW na Stadionie Narodowym zobaczymy w akcji kolejnego mistrza? Borys Mańkowski jest przekonany, ze tam zawalczy!

W rozmowie z Martyną Celuch dla naszego portalu, Borys odniósł się do pytania o swoją kolejną obronę pasa i powiedział, że trenuje pod walkę, która odbędzie się na PGE Narodowym:

Ja generalnie już się przygotowuje pod tą walkę na Stadionie Narodowym. Coś tam mi się obiło o uszy. Patrząc po prostu na to, jak się potoczył zeszły rok, jak ten, raczej jest to pewne, że tam będę.

Borys Mańkowski zapytany o ewentualnego przeciwnika lub walki z rodakami odpowiedział, że nie chce bić się z Polakami:

Nigdy nie chcę bić się z Polakami, od zawsze to mówię. W szczególności, ze żyjemy w małym kraju i tak na prawdę nieraz siebie wspieramy na jakichś obozach i tak dalej. Kibicuję każdemu naszemu rodakowi i dla mnie nie jest fajnie bić się z jednym z nas.Dla kogoś oczywiście, bo mam to, co się świeci na biodrach i tylko dlatego chcą się ze mną bić. Gdybym tego nie miał, to w ogóle też nie chcieliby się ze mną bić, bo też się nie chcą bić z Polakami i ja to rozumiem. Ale jeśli chodzi o mnie to wolałbym sto razy bardziej bić się z ludźmi sprowadzanymi z zagranicy, którzy maja jakieś tam osiągnięcia. Dla mnie to jest jakiś wyznacznik, żeby piąć się w górę.

Cały wywiad z Borysem Mańkowskim znajdziecie poniżej:

 

Foto:Natalia Gotter / InTheCage.pl