Ceremonia ważenia przed EFM SHOW. Oglądaj na żywo od 19:00 [WIDEO]

99
EFM SHOW

W czwartek o godzinie 19:00 na kanale YouTube Kanału Sportowego i EFM SHOW odbędzie się oficjalne ważenie zawodników przed odbywającą się 9 kwietnia Galą. To ostatnia okazja, by przyjrzeć się zawodnikom zanim wejdą do oktagonu. 

Wykup dostęp do gali EFM Show pod TYM LINKIEM

Cała polska scena MMA szykuje się na ten wieczór. Już 9 kwietna podczas Gali EFM SHOW do oktagonu wejdą zawodnicy, których pojedynki wzbudzą sporo emocji. W Cage K1 zmierzą się ze sobą Damian Ostęp i Daniel Iliev. Aż siedem walk odbędzie się w formule MMA. Powalczą ze sobą Arkadiusz Kaszuba i Patryk Grzemski, Tomasz Janiszewski i Marek Samociuk, Tuomas Gronvall i Marcin Maleszewski. Spotkanie na szczycie to również walka fighterów, którzy zdobyli sławę na polu międzynarodowym. Georgi Valentinov podejmie Igora Michaliszyna. Pierwsze trzy walki, które otworzą Galę (te można będzie zobaczyć za darmo na kanale YouTube Kanału Sportowego, reszta w PPV) to starcia Jose Torresa z Giorgim Esiavą, Magdaleny Loski z Kaylee Vos oraz Oleksiego Polischucka z Islamem Mayrasultanovem.

A emocje będą tylko rosły! 

W formule Cage Box, czyli najmniejszej klatce świata, zmierzą się ze sobą Piotr Wołowik i Szymon Broncel, a także Michał Mazur i Bartosz Szachta. Co-main Eventem Gali jest walka Daniel „Skiba” Skibiński kontra Irlandczyk John Michael Sheil. 

W formule Super Fight spotkają się dwaj wymiatacze polskiej sceny kulturystyki i sztuk walki, czyli Akop Szostak oraz Radosław Słodkiewicz. Main Event to najbardziej wyczekiwania starcie na polskiej scenie MMA ostatnich miesięcy, czyli rywalizacja Michał Pasternak kontra Maciej Różański.

Zobacz także: Michał Materla: „Na dzień dzisiejszy jestem związany tylko z EFM”

8 kwietnia odbędzie się oficjalne ważenie przed Galą, która zaplanowana jest na piątek 9 kwietnia. Ceremonię ważenia zawodników przed Galą EFM SHOW obejrzysz na YouTube Federacji oraz na Kanale Sportowym. Zaczynamy o 19:00.

To ostatnia okazja do tego, by przyjrzeć się zawodnikom i zobaczyć rosnące między nimi napięcie. Czy są gotowi do walki? Który z nich jest bardziej ofensywnie nastawiony do rywala? Na ile trash talku pozwolą sobie przed starciem? Włącz i przekonaj się sam!

Informacja prasowa