Ze względu na epidemię koronawirusa, na całym świecie wiele wydarzeń sportowych, w tym również gale MMA, odwołano, bądź przełożono. Wedle Chaela Sonnena ten czas może pozytywnie wpłynąć na zawodników wszechstylowej walki wręcz, o ile ci dobrze go wykorzystają.

Musicie zrozumieć, że jeśli rywalizujecie o główne wydarzenia w świecie sportu, a sport został zawieszony, to uzyskanie ich nigdy nie było łatwiejsze. Media i fani są teraz nienasyceni, czekają z niecierpliwością na jakąś historię. Zauważyłem, że w tym tygodniu wielu gości wyzywało innych na pojedynek i wiem o każdym z tych wyzwań, bo dzieje się niewiele.

stwierdził były zawodnik UFC w swoim podcaście.

Następnie 42-latek wskazał zawodników, których wcześniej miał na myśli.

Colby wyzwał Usmana na pojedynek. Moim zdaniem ta walka powinna odbyć się ponownie i odbędzie się, prędzej czy później – tak słyszałem. Derrick Lewis rzucił rękawicę Francisowi Ngannou: ‘Wiesz co, pierwsze starcie, nie miało tak wyglądać. Jesteśmy sami sobie winni. Jesteśmy dłużni wszystkim ten rewanż.’ Nawiasem mówiąc, Francis nie ma teraz rywala. Jego walka z Rozenstruikiem była jedną z tych, na której pandemia odcisnęła swoje piętno. Wiem, że ludzie chcieli zobaczyć ten pojedynek. Czasem myślę, iż możliwe, że zestawią ich ponownie. Jednakże Derrick ma prawo wyzywać Francisa na rewanż. Ale tak naprawdę nie o to chodzi.

Sęk w tym, żeby iść pod prąd. Zachęcałbym do brania przykładu z Colby’ego lub z Derrick’a. To, co teraz powiecie, zostanie usłyszane, gdyż niewiele się mówi. To czas, aby się wyróżnić.

spuentował „Amerykański Gangster”.

Przeczytaj też: Derrick Lewis cieszy się, że Adesanya i Romero dali nudną walkę, przy okazji wspomina…

Źródła: bjpenn.com, Chael Sonnen/Youtube