Bardzo ciekawa konfrontacja dojdzie do skutku początkiem sierpnia, podczas rozgrywanego w Abu Dhabi wydarzenia UFC. Jak podaje Marcel Dorff – powołując się na Ag Fight – Marlon Vera stanie wtedy w szranki z Deivesonem Figueiredo.

Marlon Vera (23-9-1) ostatni raz w akcji widziany był w marcu, podczas UFC 299. Podszedł wówczas do rewanżu z Seanem O’Malleyem (18-1), na którego szali znalazł się mistrzowski pas kategorii koguciej. „Chito” tym razem był jednak wyraźnie słabszy od przeciwnika, dlatego ostatecznie musiał uznać jego wyższość, przegrywając na pełnym dystansie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po raz kolejny w akcji zobaczymy go 3 sierpnia, podczas rozgrywanego w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich wydarzenia. Przed Ekwadorczykiem kolejne wymagające zadanie – skrzyżuje on bowiem rękawice z byłym mistrzem wagi muszej, Deivesonem Figueiredo (23-3-1).

Figueiredo na ten moment może pochwalić się serią dwóch zwycięstw. Odkąd zdecydował się przejść do wyższej dywizji, zwyciężył na pełnym dystansie z Robem Fontem (20-8), a następnie poddał jeszcze Cody’ego Garbrandta (14-6). Teraz zobaczymy więc, jak poradzi sobie na tle ostatniego pretendenta.

Zobacz także: Hitowa walka na UFC 303! Garry podejmie „Venoma”

Źródło: X/Marcel Dorff, fot. Instagram/Marlon Vera