Największa organizacja MMA na świecie nie zwalnia tempa, ogłaszając kolejne starcia. Do rozpiski UFC 303 dodano bardzo ciekawie zapowiadającą się konfrontację pomiędzy Ianem Garrym oraz Michaelem Pagem.

Dzięki widowiskowemu stylowi walki, Michael Page (22-2) na przestrzeni lat zbudował sobie ogromną rzeszę fanów, jeszcze pod sztandarem Bellatora. Z racji tego, na jego transfer do globalnego potentata czekało mnóstwo kibiców i ekspertów. Brytyjczyk finalnie związał się z UFC, gdzie zadebiutował w marcu bieżącego roku. Podczas hitowej gali z numerem 299 pokonał na pełnym dystansie Kevina Hollanda (25-11).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Chcąc wykorzystać jego potencjał marketingowy, przedstawiciele ponownie wrzucają go do bardzo medialnej rozpiski. „Venom” do akcji powróci pod koniec czerwca, na UFC 303. Stanie wówczas w szranki z nadal niepokonanym Ianem Garrym (14-0). Starcie rozegra się oczywiście w limicie wagi półśredniej.

Garry w największej globalnej promocji stoczył już siedem pojedynków, pokonując wszystkich postawionych na jego drodze oponentów. W ostatnim czasie mocno upominał się o konfrontację z Colbym Covingtonem (17-4), jednakże jak wynika z narracji Irlandczyka – ten nie był skłonny do podpisania umowy. Ostatecznie kibice otrzymali zestawienie, z której raczej również będą bardzo zadowoleni.

Zobacz także: Jamahal Hill vs Carlos Ulberg na UFC 303

Źródło: X/UFC