Były mistrz UFC, Cody Garbrandt, ma już zaplanowaną kolejną walkę. Jak informuje Damon Martin z MMA Fighting, „No Love” ponownie zamelduje się w oktagonie 19 sierpnia, mierząc się z Mario Bautistą.

Na przestrzeni lat 2017-2021, zdecydowanie niełatwo było być fanem Cody’ego Garbrandta (13-5). Amerykanin znalazł się w naprawdę trudnej sytuacji, przegrywając pięć z sześciu rozgrywanych pojedynków. Po raz ostatni widziany był natomiast podczas hitowego UFC 285, kiedy to skonfrontował się z Trevinem Jonesem (13-10). Starcie zakończyło się po pełnym dystansie, i to „No Love” opuścił arenę jako zwycięzca, jednogłośnie wygrywając na kartach sędziowskich.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, iż następny występ ma zaliczyć w połowie sierpnia. W przestrzeni internetowej pojawiają się informacje o kolejnym zestawieniu z jego udziałem. Legitymujący się rekordem 12-2, Mario Bautista, jest zawodnikiem, który ma mu teraz stawić czoła.

„Według źródeł, Cody Garbrandt vs. Mario Bautista w planach na zaplanowaną na 19 sierpnia galę UFC.”

Zobacz także: Whittaker pewny siebie przed walką z Du Plessisem

Bautista rywalizuje w największej organizacji MMA na świecie od 2019 roku. W tym czasie zdążył stoczyć tam osiem walk, wygrywając sześciokrotnie. Do najbliższego wyzwania podejdzie napędzony serią czterech triumfów. W przegranym polu zostawiał chociażby Briana Kellehera (24-14), Benito Lopeza (10-2), czy Jaya Perrina (10-7).

Źródło: Twitter/Damon Martin