Cody Garbrandt poznał nazwisko nowego przeciwnika, z którym podzieli oktagon już czwartego marca. Mowa o Trevinie Jonesie. Informację tę jako pierwszy przekazał dziennikarz ESPN, Brett Okamoto.

Cody Garbrandt (12-5) w ostatnich latach kiepsko sobie radzi pod sztandarem amerykańskiego giganta. Na sześć minionych konfrontacji zwyciężał zaledwie jednokrotnie – w czerwcu 2020 efektownie posłał na deski doświadczonego Brazylijczyka, Raphaela Assuncao (27-9).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Do akcji powróci już początkiem marca, podczas gali UFC 285. Choć pierwotnie planowany rywal – Julio Arce (18-6), zmuszony był wycofać się ze względu na kontuzję, na szczęście udało się znaleźć zastępstwo. „No Love” skrzyżuje rękawice z Trevinem Jonesem (13-9).

Zobacz także: Cody Garbrandt bez rywala na galę UFC 285! Julio Arce wycofał się z pojedynku z byłym mistrzem

Jones jak dotąd czterokrotnie walczył w największej organizacji MMA na świecie. Obecnie posiada jednak serię trzech porażek. Przegrywał kolejno z Saidyokubem Kakhramonovem (10-3), Javidem Basharatem (14-0), a także Raonim Barcelosem (17-4). Kolejne potknięcie może więc oznaczać odejście z szeregów UFC.

Źródło: Twitter/Brett Okamoto