Maciej Kawulski pochwalił się na swoich social mediach spotkaniem z Mamedem Khalidovem, które odbyło się w biurze KSW. Aby podgrzać atmosferę, współwłaściciel największej organizacji MMA w Polsce, wspomniał w materiale wideo: „Gdy Mamed jest w biurze, to wiedz, że coś się dzieje”. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mamed Khalidov nie zamierza zasypiać gruszek w popiele i po spektakularnym zwycięstwie na XTB KSW 77 nad Mariuszem Pudzianowskim sposobi się do kolejnej walki. A przynajmniej wszystko na to wskazuje. Zarówno koledzy z maty Mameda, jak i jego trenerzy zgodnie twierdzą, że legenda KSW przeżywa drugą młodość w sportach walki i aż rwie się do klatki.

W pojedynek z Khalidovem celuje aktualnie kilku zawodników, w tym jego dawny rywal Scott Askham, który liczy na domknięcie trylogii. Chętni na takie zestawienie są również m.in. bliski title shota w wadze do 84 kg Paweł Pawlak oraz były zawodnik UFC Hector Lombard.

Zobacz także: Kolejka do Khalidova? Scott Askham i Hector Lombard odpowiadają byłemu mistrzowi!

Zapewe o tych i innych opcjach rozmawiali w tym tygodniu Mamed i Maciej Kawulski. Panowie spotkali się w biurze KSW, o czym dowiadujemy się z materiału wideo zamieszonego przez „Kawula” na Instagramie. Jak widać obaj są w znakomitych humorach.

Czy przedmiotem rozmowy mógł być ewentualny występ Khalidova na Stadionie Narodowym? KSW coraz głośniej mówi o tym, że planuje powtórkę historycznej gali „Colosseum” w połowie 2023 roku. Oczywiście, wszystko zależy od tego, czy usterka konstrukcyjna stadionu zostanie w porę usunięta. Aktualnie obiekt jest zamknięty do odwołania, a prace naprawcze trwają.

Kto będzie kolejnym rywalem Mameda? Czy legendarny zawodnik ponownie stanie do boju o pas, a może na horyzoncie kolejny super fight? Tego powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce.

Czy w tym roku odbędzie się gala KSW na Stadionie Narodowym?
×

źródło: Instagram/Maciej Kawulski