Michael Chiesa wraca do akcji na UFC 287! „Maverick” sam ogłosił to podczas transmitowanego na antenach ESPN, UFC Fight Night Pre-Show. Zmierzy się wówczas z Jingliangiem Li.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Listopad 2021 – właśnie wtedy Michael Chiesa (16-6) po raz ostatni widziany był w oktagonie globalnego potentata. Skrzyżował rękawice z podchodzącym do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem, Seanem Bradym (15-1). Pojedynek ten jednak nie ułożył się po jego myśli, dlatego ostatecznie zmuszony był uznać wyższość oponenta, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Była to dla niego druga porażka z rzędu – wcześniej został poddany przez Vicente Luque’a (21-9-1). Jak sam zakomunikował, okazję do powrotu na właściwe tory będzie miał początkiem kwietnia, przy okazji gali z numerem 287.

Zobacz także: UFC Vegas 68 – oficjalne ważenie. Marcin Tybura w limicie!

Jego oponentem w tym terminie ma być Jingliang Li (19-8). Zajmujący 15. pozycję w oficjalnej klasyfikacji wagi półśredniej zawodnik stanie więc przed szansą na awans o kilka miejsc. W ostatnim czasie przeplata on przegrane z triumfami. Do tej potyczki podejdzie po kontrowersyjnej porażce odniesionej z rąk Daniela Rodrigueza (17-3).

Źródło: espn.com