Conor McGregor szydzi z zestawienia Mayweather vs. Nasukawa: Kim jest ten mały k*tas obok Ciebie?

39
źródło: mmamania.com

Po tym, jak podczas konferencji prasowej RIZIN zostało ogłoszone starcie Floyda Mayweathera z niepokonanym kickbokserem Tenshinem Nasukawą, w mediach społecznościowych zawrzało. Na komentarz Conora Mcgregora nie trzeba było długo czekać i oczywiście Irlandczyk zrobił to w swoim stylu…

Ogłoszenie tego starcia było dla wszystkich niemałym zaskoczeniem. Walka ma się odbyć 31 grudnia podczas gali RIZIN 14 w Tokio. Wciąż nie wiadomo w jakiej formule.

Zobacz także: Floyd Mayweather wraca do ringu! Zawalczy na RIZIN 14 z gwiazdą kickboxingu!

Poprzedni występ Mayweathera toczył się na zasadach bokserskich z zawodnikiem MMA – Conorem McGregorem, który w typowy dla siebie sposób skomentował nadchodzące starcie:

„Czy to dres, a może Twój strój na saunę? Co do chuja? W Tokio jest tak gorąco, czy to jakaś inna historia? Zmiana klimatu, to nie żart, jak widzę. Ja jebie, hahaha. Co tam się odpierdala? Kim jest ten mały kutas obok Ciebie? To jest jakieś szalone gówno! Jak z filmu Godziny Szczytu 5 albo coś w tym stylu. Te dziwki, jako Chris Tucker i Jackie pierdolony Chan. Kurwa genialne! Jesteś małym chorym draniem, Floyd. Szczerze, pierdolę Cię kolego. Bez jaj. Pierdolę to.”

Na linii Khabib – McGregor obserwujemy w ostatnim czasie „zawieszenie broni”, zatem gorąca krew Irlandczyka, która nie pozwala mu długo pozostać w cieniu, musiałam dać o sobie znać w innej sytuacji…

 

źródło: Instagram