Conor McGregor już nawet nie ukrywa, w jakim kierunku zamierza iść. Sympatia innych fighterów jest mu absolutnie obojętna, więc raz po raz atakuje ich za pośrednictwem swoich mediów społecznościowcyh. Tym razem padło na byłego rywala – Khabiba Nurmagomedova. 

Wszystko za sprawą tego, iż „Dagestański Orzeł” skomentował ostatni pojedynek Conora McGregora (22-5) z Dustinem Poirierem (28-6), do którego doszło 10 lipca bieżącego roku. 

„Dobro zawsze zwycięża ze złem. Jestem bardzo szczęśliwy z wygranej Dustina, mam nadzieję, że zdobędziesz pas przed końcem bieżąego roku.”

Zobacz także: „Gra toczy się dalej, d*iwki!” – McGregor nie odpuszcza Poirierowi

Właśnie to postanowił wykorzystać „Notorious”, nawiązując do zmarłego ojca Khabiba – Abdulmanapa Nurmagomedova, który odszedł w minionym roku, wskutek powikłań po wcześniejszym zakażeniu koronawirusem. 

„Covid jest dobrem, a ojciec złem?”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Rywalizacja pomiędzy McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem (29-0) sięga 2018 roku. Zawodnicy skrzyżowali rękawice podczas UFC 229 i wtedy górą był Rosjanin. Ogromne emocje spowodowały jednak, iż walka nie zakończyła się po werdykcie. Doszło wówczas do sporej awantury, po której obaj zawodnicy zostali ukarani. Od tego czasu, „Notorious” domaga się rewanżu, aczkolwiek biorąc pod uwagę to, iż były mistrz podjął decyzję o przejściu na emeryturę, najprawdopodobniej już nigdy nie będzie miał miejsca. 

Źródło: Twitter/Khabib Nurmagomedov, Twitter/Conor McGregor