Czy Kamil Oniszczuk zwycięży na ACA 109? Typowanie i kursy bukmacherskie od Fortuny

354

Na ten debiut czeka wielu fanów MMA: Kamil Oniszczuk 20 sierpnia wejdzie do klatki ACA, aby skrzyżować rękawice z Mindaugasem Verzbickasem. Jak widzimy przebieg tego starcia? Jakie kursy na walkę obu panów wystawił nasz partner, legalny polski bukmacher Fortuna? Sprawdzajcie i pamiętajcie, że na eFortuna obstawiać można wszystkie pojedynki ACA 109!

Zgarnij BONUS od Fortuny dla fanów MMA: Zakład bez ryzyka w wysokości do 210 zł oraz bonus od depozytu do 2000 złotych!

Filip: Niepokonany Oniszczuk kontra mający na rozkładzie kilku Polaków Verzbickas, to niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek gali ACA 109. Wielu ludzi domagało mocnego rywala dla zawodnika Anoks MMA, aby potwierdził swoje umiejętności, więc ACA zestawiło go z Litwinem, który pokonywał takie nazwiska jak Gniadek, Kiełek, czy Odzimkowski, ba poddawał ich wszystkich, co pokazuje, wjakiej płaszczyźnie czuje się najlepiej Verzbickas. Natomiast Kamil Oniszczuk, to już zawodnik nowej generacji, kompletny i przekrojowy, a do tego posiadający świetne warunki fizyczne, jak na kategorię półśrednią. Trenując w tak doskonałym zapaśniczo klubie, Oniszczuk będzie przygotowany na ewentualne próby obaleń, których będzie szukał rywal, aby go poddać. Swoim dobrym zasięgiem zawodnik z Poznania będzie w stójce świetnie sobie radzić i to zadecyduje. W mojej opinii Kamil Oniszczuk wypunktuje Mindaugasa Verzbickasa i pewnie zwycięży ten pojedynek na pełnym dystansie. Słuchając ostatnio zawodnika Ankos MMA można dostrzec, jak świetnie rozpracował swojego rywala i wydaje się, że jest niesamowicie zmotywowany, aby wygrać ten pojedynek i będzie przygotowany na każde możliwe zagrożenie. Mój typ: Kamil Onisczuk jednogłośną decyzją sędziów.

Grzegorz: Pojedynek z Mindaugasem Verzbickasem będzie solidnym testem dla Kamila Oniszczuka, który do tej pory pokonywał co najwyżej rywali bardzo średniej klasy. Litwin to przede wszystkim dobry parterowiec, mający także niezłe zapasy, potrafiący dobrze kontrolować przeciwników pod siatką. W płaszczyźnie parterowej jest kreatywny, dobrze szuka duszeń (głównie zza pleców i trójkątów), na co zdecydowanie będzie musiał uważać Polak. Wspólnym mianownikiem obu zawodników jest dobra kontrola pozycji, bowiem z niej także słynie Oniszczuk. Niepokonany polski zawodnik powinien starać się utrzymywać walkę w stójce, choć to zadanie do łatwych należeć nie będzie – rywal zapewne szybko skróci dystans i zepchnie Oniszczuka pod siatkę, by tak szukać sprowadzenia. Nie jest jednak wykluczone, że to Verzbickas wyląduje na plecach po jakiejś kontrze na zapędy zapaśnicze i spędzi na plecach kilka minut, choć zapewne aktywnie szukając próby poddania.
Polak będzie w stanie wybronić większości sprowadzeń Litwina i wypunktuje go w stójce, a jeśli walka trafi do parteru, nie da sobie tam zrobić krzywdy. Mój typ: Kamil Oniszczuk przez decyzję.

Tymczasem kursy na tę walkę na efortuna.pl przedstawiają się następująco:
Oniszczuk: 1.53
Verzbickas: 2.41

Jeśli chcesz obstawić pojedynki zbliżającej się gali ACA 109, zajrzyj koniecznie TUTAJ lub kliknij w banner poniżej.