Krwawy Sport 2 – aktualności

172
Krwawy-Sport-2

Przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące drugiej edycji Krwawego Sportu, która odbędzie się 12 września. Nowe nazwiska, kolejne zestawienia i nie tylko.

Pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego przez Dariusza Rutkiewicza dla organizacji Krwawy Sport! W tym pojedynku pochodzący z bydgoszczy „Rutek” zmierzy się z doświadczonym kickbokserem Jędrzejem Durskim.

Reprezentujący Pretorium Poznań 34-latek to niezwykle waleczny zawodnik o świetnych warunkach fizycznych.

Czy brutalna technika Rutkiewicza pośle Durskiego na deski? Czy to może Durski skutecznie obije przeciwnika i będzie mowym mistrzem organizacji Krwawy Sport? Odpowiedź na to i wiele innych pytań już 12 września na gali Krwawy Sport 2!

______________________

Kolejny duży chłop na gali Krwawy Sport 2 to Marcin Filipczak, który stoczy zawodową walkę na zasadach MMA w limicie wagowym do 93kg. Reprezentant klubu Octopus Łódź po porażce w debiucie z bardzo mocnym Łukaszem Sudolskim jest aktualnie na fali dwóch wygranych przed czasem!

______________________

Znany między innymi z organizacji FEN, mistrz PLMMA Kewin Wiwatowski dołączył do grona zawodników biorących udział w turnieju K1 na gołe pięści organizacji Krwawy Sport! Wiwatowski wystąpi w turnieju kategorii OPEN, gdzie udział wezmą zawodnicy powyżej 100kg, bez górnego limitu wagowego. W turnieju tej kategorii wagowej wystąpi również Adam Wiśniewski oraz Patryk Kowoll.

______________________

SUPERFIGHT K1 w rękawicach do MMA w kategorii wagowej 91kg

W tym pojedynku zobaczymy gdańszczanina Filipa Miszczaka, który skrzyżuje małe rękawice z utytuowanym kickbokserem Bartłomiejem Wydrą.

Miszczak podczas pierwszej edycji Krwawego Sportu już w pierwszej rundzie znokautował Michała Wagnera nie dając mu najmniejszych szans.
Z kolei Wydra to 5-krotny mistrza Świata Unified World Championship K-1.
Zajął także 1 miejsce na pucharze Świata WAKO i jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski wśród juniorów i seniorów.
Starcie świetnego kickboksera z Łodzi, z bardzo mocnym i nadal rozwijącym się kickbokserem z Trójmiasta!
Tu muszą być emocje!

Informacja prasowa