Wygląda na to, że jeden z czołowych polskich klubów MMA straci mocnych zawodników. Panowie znaleźli nowe miejsce przygotowań do kolejnych występów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dwóch wojowników największej polskiej organizacji MMA ma zamiar opuścić szeregi swojego dotychczasowego klubu – Czerowny Smok. Chodzi o Damiana Piwowarczyka (8-3) i Michała Gniadego (2-1). Panowie do swoich kolejnych pojedynków będą przygotowywać się pod okiem trenera Roberta Jocza w klubach SKRA oraz Uniq Fight Club. W rozmowie z naszym portalem rąbka tajemnicy uchylił Marian Ziółkowski oraz sami zainteresowani, którzy będąc akurat w pobliżu rzucili enigmatycznie w stronę naszego redaktora, że będzie można ich spotkać w Warszawie dużo częściej:

Fajnie. Słyszałeś, że przeprowadzają się do Warszawy? Własnie o to chodziło. Powiedzieli, że będą tutaj, będą w Uniqu trenować. Pięknie, pięknie. Zajebiście. (…) Chłopaki przechodzą do Skry i Uniqu. W sensie do teamu Nemesis, chociaż nie jestem pewien na ile to będzie Uniq a na ile Skra. W Uniqu jest więcej zawodników w wadze 84+ a u nas znowu więcej w 70, 66. Ale to jest płynne wszystko, razem czerpiemy wiedzę. Robert Jocz jest i tu trenerem i tu, więc to wszystko będzie się fajnie łączyło.

– Powiedział Marian.

Michał ma rozpocząć treningi już w najbliższych dniach. W swoim ostatnim pojedynku podczas KSW 92 musiał uznać wyższość Oskara Szczepaniaka. „Damsyn” przegrał natomiast z Rafałem Haratykiem podczas gali KSW Epic. Czy zmiana klubu pozwoli im wrócić na zwycięską sciężkę?

Zobacz również: Darko Stosić nokautuje rywala na gali FNC 17 w Belgradzie [WIDEO]

Fot.: Instagram / Damian Piwowarczyk / Michał Gniady / Marian Ziółkowski