Początkiem marca tego roku miejsce będzie miało UFC 285 z hitową walką wieczoru pomiędzy Jonem Jonesem oraz Cirylem Gane’em. Niestety, teraz pojawiły się zawirowania wokół rozpiski. Z wydarzenia wypada Dan Hooker, który nabawił się kontuzji ręki.

Bardzo dobrze znany Dan Hooker (22-12) w minionych latach mieszał przegrane z wygranymi. Po raz ostatni widziany był w otkagonie, w listopadzie 2022, kiedy to podczas gali z numerem 281 stanął w szranki z Claudio Puellesem (12-3). „Hangman” zwyciężył już w drugiej odsłonie, rozbijając przeciwnika, dzięki czemu wrócił na właściwe tory po wcześniejszych dwóch porażkach.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kolejny pojedynek miał odbyć początkiem marca, przy okazji UFC 285. Już jakiś czas temu zapowiedziano jego konfrontację z Jalinem Turnerem (13-5), natomiast teraz wiadomo, iż nie dojdzie to do skutku – na pewno nie w tym terminie. Hooker nabawił się bowiem urazu ręki, o czym poinformował w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: Kevin Lee odmówił walki z Rębeckim w UFC?

W związku z tym, Turner zostaje bez rywala. Zajmujący 10. lokatę w oficjalnej klasyfikacji dywizji lekkiej „Tarantula”, znajduje się na fali pięciu zwycięstw. Do gali zostało jeszcze trochę czasu, więc zapewne uda się znaleźć jakiegoś interesującego oponenta.

Źródło: Instagram/Dan Hooker