Dana White: Myślę, że Max Holloway zasłużył na trzecią walkę z Alexandrem Volkanovskim

70
mmajunkie.usatoday.com

Szef UFC Dana White uważa, że Max Holloway zasłużył na to, by po raz kolejny spotkać się w oktagonie z Alexandrem Volkanovskim.

Max Holloway (22-6) na gali UFC on ABC 1 w kapitalnym stylu pokonał Calvina Kattara (22-5). „Blessed” miał pełną kontrolę przez wszystkie pięć rund pojedynku i nie dał najmniejszych szans swojemu przeciwnikowi. To właśnie takie zwycięstwo spowodowało, iż wielu kibiców chciałoby zobaczyć Hawajczyka w starciu o mistrzowski pas.

W rozmowie z dziennikarzami, Dana White został zapytany o to, gdzie widzi Hollowaya w kategorii piórkowej UFC. Szef UFC odpowiedział, iż jego zdaniem „Blessed” zasługuje na to, aby po raz kolejny zmierzyć się z Alexandrem Volkanovskim (22-1).

Holloway zrobił to, co musiał zrobić dziś wieczorem w spektakularny sposób i myślę, że zasługuje na to, by znów walczyć z Volkanovskim.

powiedział White.

Obaj zawodnicy mieli okazję dwukrotnie zmierzyć się ze sobą i za każdym razem to Alexander Volkanovski wychodził z oktagonu jako zwycięzca. Chociaż trzeba przyznać, że ich ostatni pojedynek, który odbył się na gali UFC 251 był bardzo wyrównany i werdykt mógł być na korzyść Hollowaya.

„The Great”, zanim ewentualnie po raz trzeci zmierzy się z Hollowayem, musi się skupić na tym, aby na gali UFC 260 pokonać Briana Ortegę (15-1).

Zobacz także: Ponzinibbio zabiera głos po swojej ostatniej porażce: „Nie ma słów, które potrafiłyby opisać smutek, jaki teraz czuję”

źródło: bjpenn.com