Dana White zdradził, że nie wyklucza tego, iż TJ Dillashaw w swojej pierwszej walce po powrocie z zawieszenia zmierzy się o mistrzowski pas w wadze koguciej.

TJ Dillashaw (16-4) w styczniu 2019 roku został zawieszony na dwa lata, ponieważ w jego organizmie wykryto niedozwolone substancje. Były mistrz UFC w kategorii koguciej podzielił się niedawno zdjęciami, na których prezentuje swoją obecną formę i wygląda na to, że Amerykanin jest już gotowy do powrotu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W rozmowie z ESPN, Dana White powiedział, iż nie wyklucza tego, że TJ Dillashaw od razu otrzyma szansę walki o mistrzowski pas. Szef UFC dodał, że najpierw musi porozmawiać z 34-latkiem.

Musimy z nim o tym porozmawiać. On znałby odpowiedź na to pytanie lepiej niż my.

stwierdził White.

Wielu osobom mogą się nie spodobać słowa szefa UFC, ponieważ Dillashaw był zawieszony za stosowanie niedozwolonych substancji, a w tym czasie inni zawodnicy starali się jak najlepiej zaprezentować, aby otrzymać swoją szansę walki o pas.

TJ Dillashaw swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC Fight Night 143, gdzie musiał uznać wyższość Henry’ego Cejudo (16-2).

Co sądzicie o słowach Dany White’a?

Zobacz także: Cormier komentuje nadchodzącą walkę Błachowicza z Adesanyą: „Izzy musi trzymać się od niego z daleka”

źródło: bjpenn.com