Darren Till, który rzekomo na własne życzenie rozstał się z organizacją UFC wyjawił, że jedna z polskich organizacji jest zainteresowana jego usługami. Nie zdradził jednak, o którą dokładnie chodzi.

Niegdyś mocno promowany przez UFC, Darren Till nadal wierzy, że jest w stanie zdobyć tytuł mistrzowski organizacji UFC. Chwilowo jednak, Anglik poprosił o zwolnienie z amerykańskiej promocji w lutym po tym, jak kilka uporczywych kontuzji kolana wpłynęło na wyniki jego ostatnich walk.

Till rozstał się z UFC po tym, jak na 6 ostatnich walk wygrał tylko jedną. Jednak były pretendent do tytułu wagi półśredniej chętnie odzyska status pretendenta do tytułu w UFC i zdobędzie złoto w kategorii średniej.

[Chcę zdobyć tytuł], na 100 procent

– powiedział Till w wywiadzie dla Neue Online Casinos.

Moje aspiracje w tym temacie się nie zmieniły. Oczywiście, kiedy przychodzi pieniądz, pomysły i nastawienie się zmieniają. Ale wciąż mam takie nastawienie. Mam tylko 30 lat. Większość mistrzów UFC ma 34 lub 35 lat, a ja już byłem na szczycie mając 30 lat, więc wiem, że potrafię to zrobić. Muszę być skierowany we właściwym kierunku i upewnić się, że moje ciało jest w dobrej formie i zdrowiu – i mój umysł. Bez względu na to, ile pieniędzy teraz zarabiam poza UFC lub co robię, to na pewno to chcę zrobić, czyli być z powrotem w UFC za dwa lub trzy lata i walczyć tam z mocnymi przeciwnikami.

Till zdradził, że wkrótce ogłosi dużą wiadomość i powiedział, że otrzymał już wiele ofert, między innymi od PFL, a także lukratywną ofertę od polskiej organizacji, której nie wymienił nazwy.

Jest polska organizacja, która zaoferowała mi dużo pieniędzy, żeby zrobić tam walkę, myślę, że to było muay thai w pierwszej rundzie, MMA w drugiej, boks w trzeciej i karate w czwartej – coś w tym stylu. Oferowali dużo pieniędzy, żebym to zrobił, więc prowadziłem rozmowy i tak naprawdę byłbym głupi, gdybym to odrzucił, więc zobaczymy, co mi zaproponują. Ale to było szalone, co chcieli zrobić.

Zobacz także: Darren Till komentuje rozstanie z UFC

źródło: mmajunkie.com