Po miesiącach wyczekiwań, transfer Denisa Górniaka do największej organizacji MMA nad Wisłą nareszcie stał się faktem. „Flinston” dołącza tym samym do puli zawodników królewskiej kategorii.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Potencjalne dołączenie Denisa Górniaka (6-1) do prowadzonej przez Macieja Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego federacji wisiało w powietrzu już od bardzo dawna. Problemem była jednak zbyt wysoka waga, z którą zawodnik już sobie poradził. Dyrektor sportowy KSW – Wojsław Rysiewski – szybko zdecydował się więc nawiązać z nim współpracę, a potwierdzenie tego już teraz znajdziemy w mediach społecznościowych.

26-letni Górniak na zawodowstwie znajduje się od 2016 roku. W tym czasie zdążył stoczyć siedem profesjonalnych pojedynków, zwyciężając sześciokrotnie. Po raz ostatni w formule MMA zawalczył we wrześniu minionego roku. Podczas rozgrywanego w Pradze Red Face 2 skrzyżował rękawice z debiutującym wtedy Vladem Ivaschenko (0-1) i nie mając żadnych problemów, znokautował go zaledwie po 26. sekundach od rozpoczęcia walki. Następnie przystąpił jeszcze do potyczki bokserskiej, którą także wygrał.

Zobacz także: Dreczkowski wraca do okrągłej klatki na KSW 95

Źródło: X/KSW