W przyszłym miesiącu odbędzie się UFC 260. Na tej gali nasz rodak Marcin Tybura (21-6) miał zmierzyć się Blagoyem Ivanovem (18-4). Portal mymmanews.com podał informację, że Bułgar z powodu kontuzji nie może wziąć udziału w tym wydarzeniu.
Na razie nie wiemy czy UFC poszukuje jakiegoś zastępstwa dla Polaka. Być może to starcie zostanie przełożone i odbędzie się w późniejszym terminie.
Blagoy Ivanov injured, out of Marcin Tybura fight at #UFC260 – @ColeShelton91 has the storyhttps://t.co/mV3LwgIHCK
— Eric Kowal – MyMMANews.com (@MyMMANews) February 23, 2021
Blagoy Ivanov w swojej karierze walczył dla takich organizacji jak: Bellator, WSOF czy PFL. Obecnie nie jest w najlepszym punkcie kariery ponieważ posiada niechlubną serię dwóch porażek. W ostatnim boju na UFC on ESPN 9 przegrał na punkty z Augusto Sakai’em (25-7).
Marcin Tybura z UFC jest związany od 2016 roku i przez ten czas stoczył wiele świetnych pojedynków. Obecnie jest fali czterech zwycięstw. W swoim poprzednim pojedynku na UFC Vegas 16 pokonał przez TKO Grega Hardy’ego (7-3).
Informacja o kontuzji Ivanova została potwierdzona przez Polaka na Twitterze.
Same story over and over again. Yo heavyweights, where you at? Anyone wants to meet me 3/27 in Vegas? #UFC260 https://t.co/MgAMYm99Em
— Marcin Tybura (@MarcinTybura) February 23, 2021
„Znów ta sama historia. Yo zawodnicy wagi ciężkiej, gdzie jesteście? Czy jest ktoś kto może się ze mną spotkać 27 marca w Las Vegas.”
Zobacz także: Marcin Skrzek vs. Rene Runge na Babilon MMA 20
źródło: mymmanews.com















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)






