Blagoy Ivanov wypada z walki z Marcinem Tyburą

201
źródło: esportefera.com.br

W przyszłym miesiącu odbędzie się UFC 260. Na tej gali nasz rodak Marcin Tybura (21-6) miał zmierzyć się Blagoyem Ivanovem (18-4). Portal mymmanews.com podał informację, że Bułgar z powodu kontuzji nie może wziąć udziału w tym wydarzeniu.

Na razie nie wiemy czy UFC poszukuje jakiegoś zastępstwa dla Polaka. Być może to starcie zostanie przełożone i odbędzie się w późniejszym terminie.

Blagoy Ivanov w swojej karierze walczył dla takich organizacji jak: Bellator, WSOF czy PFL. Obecnie nie jest w najlepszym punkcie kariery ponieważ posiada niechlubną serię dwóch porażek. W ostatnim boju na UFC on ESPN 9 przegrał na punkty z Augusto Sakai’em (25-7).

Marcin Tybura z UFC jest związany od 2016 roku i przez ten czas stoczył wiele świetnych pojedynków. Obecnie jest fali czterech zwycięstw. W swoim poprzednim pojedynku na UFC Vegas 16 pokonał przez TKO Grega Hardy’ego (7-3).

Informacja o kontuzji Ivanova została potwierdzona przez Polaka na Twitterze.

„Znów ta sama historia. Yo zawodnicy wagi ciężkiej, gdzie jesteście? Czy jest ktoś kto może się ze mną spotkać 27 marca w Las Vegas.”

Zobacz także: Marcin Skrzek vs. Rene Runge na Babilon MMA 20

źródło: mymmanews.com