Pomimo, że menadżer Beneila Dariusha – Ali Abdelaziz – jasno dał do zrozumienia, że UFC próbowało doprowadzić do starcia jego klienta z Dustinem Poirierem, „Diament” ma na ten temat inne zdanie. Krótko odniósł się do całej sytuacji w swoich mediach społecznościowych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Już od miesięcy, Dustin Poirier (28-7) zdaje się być sfrustrowany swoją sytuacją w dywizji lekkiej UFC i wylewa żale w przestrzeni internetowej. Jako numer dwa nie występował już od ponad pół roku. Niedawno okazało się jednak, iż przedstawiciele amerykańskiego giganta proponowali mu pojedynek z Beneilem Dariushem (21-4-1) – tak przynajmniej wynika ze słów Ali’ego Abdelaziza

Zobacz także: Starcie z Dariushem nie dla Gamrota? Abdelaziz: „UFC próbowało zrobić walkę Beneila z Poirierem”

Ze strony reprezentanta American Top Team wygląda to chyba jednak zupełnie inaczej. Krótko skomentował on słowa Egipcjanina na swoim Twitterze, stanowczo im zaprzeczając.

Poirier po raz ostatni wchodził do oktagonu amerykańskiego giganta, w grudniu minionego roku. Podczas 269. edycji przystąpił do batalii o pełnoprawny pas. Ostatecznie nie udało mu się go zdobyć, ponieważ Charles Oliveira (33-8) zmusił go do odklepania przed końcem trzeciej odsłony.

Źródło: Twitter/Dustin Poirier