Przedstawiciele globalnego potentata osiągnęli porozumienie w sprawie oficjalnego zastępstwa do mistrzowskiego starcia na UFC 299. W rolę zawodnika rezerwowego wcieli się napędzony serią aż dziesięciu triumfów Merab Dvalishvili.

Wielkimi krokami zbliża się hitowe wydarzenie – UFC 299. W main evencie dojdzie do rewanżu na szczycie kategorii koguciej. Sean O’Malley (17-1) skrzyżuje rękawice z dotychczas swoim jedynym pogromcą Marlonem Verą (23-8-1). Stawką tego pojedynku będzie pełnoprawne mistrzowskie trofeum.

Zobacz także: UFC 299 z udziałem Gamrota i Oleksiejczuka – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

W przypadku tego typu walk, przedstawiciele amerykańskiego giganta starają się zawsze mieć zabezpieczenie na wypadek, gdyby któryś z bohaterów wypadł dosłownie w ostatnim momencie. Okazuje się, iż rezerwowym do tej potyczki ma być Merab Dvalishvili (17-4). Potwierdzenie tego znajdziemy na oficjalnym profilu jego grupy menadżerskiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dvalishvili aktualnie zajmuje pierwszą lokatę w klasyfikacji kategorii koguciej. Pod sztandarem UFC występował już 12 razy, wygrywając dziesięć z tych konfrontacji. Po raz ostatni w oktagonie zameldował się w lutym tego roku i pewnie prowadząc walkę, ostatecznie wypunktował byłego podwójnego mistrza – Henry’ego Cejudo (16-4).

Źródło: X/KOreps, fot. Chris Unger/Zuffa LLC