24 lutego miejsce będzie miało KSW EPIC. Oprócz czteroosobowego turnieju wagi półciężkiej, dojdzie wówczas także do innej ważnej potyczki w tej dywizji. Ivan Erslan podejmie Bohdana Gnidkę.

Wielkimi krokami zbliża się KSW EPIC, które będzie specjalnym dodatkowym wydarzeniem spod szyldu polskiej organizacji w bieżącym roku. Cała gala ma nawiązywać do korzeni federacji, więc oprócz tradydcyjnych walk w formule MMA, zobaczymy także odmienne dyscypliny.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Do rozpiski eventu właśnie wpisano bardzo ciekawie zapowiadającą się konfrontację pomiędzy dwoma byłymi pretendentami w kategorii do 93 kilogramów. Powracający po bolesnej przegranej Ivan Erslan (13-3) stanie w szranki z Bohdanem Gnidką (10-1), który podobnie jak jego rywal będzie chciał udowodnić, iż ostatni występ był jedynie wypadkiem przy pracy.

Tego samego wieczoru wyłoniony zostanie również nowy czempion dywizji półciężkiej. O miano mistrza powalczy czterech śmiałków, którzy zmierzą się w ramach turnieju. W ostatnich dniach to kibice mieli okazję, by wybrać pary półfinałowe. Ostatecznie postawili oni na starcia Rafała Haratyka (17-5-2) z Marcinem Wójcikiem (19-8), a także Damiana Piwowarczyka (7-2) z Kleberem Silvą (22-11).

Zobacz także: Głosowanie zakończone – znamy pary turnieju o pas wagi półciężkiej KSW

Źródło: Instagram/KSW