Ekaterina Shakalova bez problemów uporała się z Izabelą Badurek, prezentując kapitalną formę podczas swojego debiutu w organizacji FEN.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Ekateriny Shakalovej. Niecelny zamachowy cep Izabeli Badurek. Zbyt długi dystans pomiędzy rywalkami. Mocny atak Ukrainki, po którym reprezentantka polski straciła równowagę. Shakalova szybko ruszyła do klinczu pod siatką, jednak Badurek szybko obróciła pozycję i wciskała oponentkę w ogrodzenie, nie robiąc zbyt wielkiej szkody rywalce. Zerwanie uchwytu krótkim ciosem przez Polkę. Dobre ciosy z kontry w wykonaniu Shakalovej. Badurek za wszelką cenę próbowała skleić się do przeciwniczki. Klincz, kolano ze strony Polki. Celne uderzenia Ekateriny. Próba sprowadzenia w wykonaniu Izabeli, lecz nieudana – świetna defensywa Ukrainki. Shakalova posłała krótkim ciosem rywalkę na deski, po czym rzuciła się z dobiciem ciosami młotkowymi, próbując nawet zająć plecy, lecz nieskutecznie. Badurek wstała do stójki, jednak została rzucona do parteru przez rywalkę. Zawodniczka z Ukrainy skończyła walkę z góry.

Runda 2:

Lowkick w łydkę celowany na wewnętrzną stronę przez Ukrainkę. 1-2 ciosami prostymi Shakalovej. Badurek niebywale sztywna w stójce, była łatwym celem, stojąc nieruchomo w jednym miejscu, co jakiś czas wyłącznie cofając się na siatkę. Próba złapania uchwytu przez Polkę, lecz nic z niego nie zdołało wyniknąć. Badurek zanurkowała pod ciosem przeciwniczki, próbując dojścia do nóg oponentki, lecz nieudanie. Niecelne i czytelne ciosy Izabeli. Kolejny uchwyt złapany przez Izabelę, kolano na korpus. Dobry prawy i niskie kopnięcie w wykonaniu Shakalovej. Mocne agresywne zrywy celnymi ciosami po jej stronie. Zanurkowanie w nogi przez Ekaterinę, udane i bezproblemowe sprowadzenie walki do parteru. Krótkie ciosy i mocny łokieć zaznaczający przewagę Ukrainki w drugiej rundzie.

Runda 3:

1-2 Ekateriny. Niskie kopnięcie zawodniczki z Ukrainy. Krótki cios po zwarciu w wykonaniu Shakalovej. Kolejne gładkie sprowadzenie w wykonaniu kapitalnie dysponowanej Ekateriny. Dobre przetoczenie w wykonaniu Badurek! Ukrainka stale miała podchwycony uchwyt, przerzucając rywalkę i brutalnie ją slamując! Polka w żółwiu, zebrała kilka ciosów od rywalki, zdołała powrócić do stójki. Ukrainka próbowała ponowić niezwykle ekwilibrystyczną akcję, choć tym razem nieskutecznie. Walka na środku klatki, ponownie efektywniejszą w obszarze pięściarskim zawodniczką była Ukrainka. Dobry prosty Izabeli. Próba wejścia w nogi w jej wykonaniu, lecz nieskuteczna. Natomiast Shakalova wykonała obalenie bezbłędnie i książkowo, choć Polka łatwo wstała. Prawy prosty debiutującej w organizacji FEN fighterki. Długi lewy i dwa krótkie prawe.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Ekaterinę Shakalovą jako zwyciężczynię pojedynku.