Organizacja Bellator MMA z przytupem wraca do stolicy Irlandii – Dublinu. Już piątego listopada w tamtejszej 3Arenie miejsce będzie miała 270. edycja, którą zwieńczy pojedynek na szczycie dywizji koguciej – James Gallagher podejmie wtedy Patchy’ego Mixa. Jako co-main event posłuży natomiast rewanżowe spotkanie Patricky’ego Pitbulla wraz z Peterem Queallym. 

Patricky Pitbull (23-10) po raz pierwszy spotkał się z Irlandczykiem, Peterem Queallym (13-5-1), w maju bieżącego roku. Konfrontacja ta została zakończona po drugiej rundzie i wpłynęła na konto reprezentanta SBG, natomaist doszło do tego po przerwaniu lekarskim, więc pozostała niedopowiedziana historia. Sytuację tę szybko postanowiła sprostować sama federacja, natychmiastowo zestawiając ponownie fighterów.

Zobacz także: Austin Vanderford zmierzy się z Gegardem Mousasim o pas organizacji Bellator MMA

Jeśli chodzi o walkę wieczoru, dojdzie podczas niej do boju pomiędzy charyzmatycznym Jamesem Gallagherem (11-1) oraz Patchym Mixem (14-1). Obaj zajmują czołowe lokaty w kategorii, w której występują i zarówno jeden, jak i drugi w dotychczasowej karierze zaliczyli tylko po jednej porażce. Który z nich okaże się lepszy w bezpośredniej rywalizacji? Odpowiedź na to pytanie poznamy już piątego listopada bieżącego roku.

Źródło: Twitter/Bellator MMA