Przygotowujący się w poznańskim ANKOS MMA Ion Surdu nie zamierza zwalniać tempa! Po trzech występach w 2023 roku, „Dracul” chce zameldować się w klatce po raz czwarty. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pod koniec roku, a konkretniej 29 grudnia, miejsce będzie miało kolejne wydarzenie spod sztandaru OKTAGON MMA w Pradze. Oficjalnie potwierdzono już, iż 51. edycję uświetni także starcie z bardzo dobrze znanym na naszym podwórku Ionem Surdu (14-5). Trenujący na co dzień i mieszkający w Polsce zawodnik stanie wówczas w szranki ze Stefano Paterno (15-4-1). Walka rozegra się w limicie kategorii półśredniej.

Surdu obecnie znajduje się na fali dwóch wygranych. Po raz ostatni widziany był w akcji, w listopadzie. Na OKTAGON 48 podzielił klatkę wraz z doświadczonym Alexem Lohore (23-10) i nie mając żadnych problemów, brutalnie rozbił go już w inauguracyjnej odsłonie. Kilka miesięcy wcześniej pokonał jeszcze Mate Kertesza (13-7).

Zobacz także: Dojdzie do rewanżu Szymański vs. Desmae?

Paterno – zupełnie tak samo, jak Surdu – aktualnie może pochwalić się serią dwóch zwycięstw. Włoch zdobył je pod szyldem organizacji Venator FC. Ostatni raz zameldował się na arenie w październiku minionego roku. Podjął wówczas Kevina Hangsa (8-7), którego szybko odprawił ciosami.

Źródło: X/OKTAGON MMA, fot. OKTAGON MMA