Wygląda na to, że Donovan Desmae mocno liczy na rewanż z jednym z topowych zawodników wagi lekkiej KSW – Romanem Szymańskim. Ponadto, popularny „Vegas” prawdopodobnie potwierdził także lokalizację jednego z planowanych na 2024 rok eventów

W 2024 roku oprócz gal na polskiej ziemi, przedstawiciele organizacji KSW zamierzają także wyruszyć poza granice. Tak oto w lutym otrzymamy kolejne wydarzenie w Libercu, a możliwe, iż chwilę później będziemy świadkami gali w Paryżu. Mówi się o tym od bardzo dawna i wygląda na to, że wieści te docierają również do samych zawodników.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Belg, Donovan Desmae (17-9), który w okrągłej klatce dotychczas meldował się czterokrotnie, liczy na start właśnie w stolicy Francji. Jako potencjalnego oponenta upatrzył sobie Romana Szymańskiego (17-8).

„Rewanż. Kwiecień 2024. Paryż.”

Zobacz także: „Znokautuję go!” – Tsarukyan gotowy na rewanż z mistrzem

Do pierwszej konfrontacji pomiędzy nimi doszło w czerwcu 2021 roku. Górą wtedy okazał się być reprezentant Czerwonego Smoka, który pewnie wypunktował przeciwnika na pełnym dystansie. Od tego starcia minęło już jednak sporo czasu, a obaj mieli okazję kilkukrotnie meldować się w klatce i z całą pewnością rozwinęli swój wachlarz umiejętności.

Źródło: Instagram/KSW, fot. KSW