Jan Błachowicz dołącza do Panthers Wrocław – klubu futbolu amerykańskiego reprezentującego Polskę w prestiżowych rozgrywkach European League of Football. Światowej sławy zawodnik MMA chce swoim doświadczeniem i kulturą pracy wesprzeć wrocławski zespół w walce o mistrzostwo Europy, a także zaangażować się w szereg wspólnych aktywności – pierwszą z nich jest wspólny wideoklip.

Jan Błachowicz to postać doskonale znana nie tylko w Polsce, ale również na świecie, a przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Polak ma na swoim koncie mistrzowski pas największej światowej federacji MMA – UFC, a także tytuły mistrzowskie zdobyte wcześniej w rodzimej KSW. Teraz Błachowicz chce wesprzeć Panthers Wrocław w ich walce o mistrzostwo Europy – przede wszystkim jako mentor. Kluczowym punktem współpracy będzie rzut monetą przed meczem otwarcia sezonu w wykonaniu Błachowicza 26 maja na Tarczyński Arenie.

Współpraca z żywą legendą światowego MMA napawa nas wielką dumą. Jan Błachowicz wesprze nas przede wszystkim pod względem doświadczenia i mentoringu. Chcielibyśmy, aby pokazał naszym zawodnikom, jak należy podchodzić do wyzwań, aby wygrywać. Naszym celem – podobnie jak u Janka – jest międzynarodowy sukces, dlatego niezwykle cieszymy się z jego wsparcia. Sił z pewnością nam nie zabraknie!

opowiada Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Panthers Wrocław to czołowy klub futbolu amerykańskiego w Europie. Zespół reprezentuje Polskę w prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach European League of Football, w których biorą udział jedynie najsilniejsze drużyny futbolu amerykańskiego z najsłynniejszych europejskich metropolii – m.in. Berlina, Wiednia, Paryża, Mediolanu, Pragi czy Madrytu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Współpraca ma także wymiar promocyjny. Panthers Wrocław wraz z Janem Błachowiczem przygotowali szereg atrakcji dla kibiców, które zdradzą już wkrótce. Pierwszą z nich jest wspólny wideoklip, który można już obejrzeć w serwisie YouTube.

Walka o tytuł mistrzowski, niezależnie od dyscypliny wymaga konsekwencji i determinacji, a o ostatecznym zwycięstwie mogą decydować centymetry i ułamki sekund. Wierzę, że Panthers Wrocław sięgną po najwyższe trofeum. Chociaż każdy mecz ma znaczenie, to otwarcie sezonu jest wydarzeniem wyjątkowym i magicznym. Nie mogę się doczekać, by wykonać rzut monetą, a następnie zasiąść na trybunach i czuć tę atmosferę. 26 maja na Tarczyński Arena bądźmy razem!

mówi sam Błachowicz.

Zobacz także: Jan Błachowicz wraca do formy [WIDEO]

Panthers Wrocław rozpoczną sezon European League of Football 26 maja od hitowego spotkania na Tarczyński Arenie. Ich przeciwnikami będą goście ze stolicy Niemiec – ekipa Berlin Thunder. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży. Polsko-niemiecki pojedynek będzie transmitowany na żywo w telewizji. Pozostałe mecze domowe zespół rozegra na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Informacja prasowa, fot. Materiały prasowe