Joanna Jędrzejczyk chce, aby Colby Covington został wyrzucony z American Top Team

274
grafika: bjpenn.com

Najlepsza polska zawodniczka, Joanna Jędrzejczyk chciałaby zobaczyć, jak Dan Lambert wyrzuca Colby’ego Covingtona z klubu za naganne zachowanie względem swoich klubowych kolegów.

„The Chaos” konflikt słowny z zawodnikami American Top Team prowadzi już od dawna. Począwszy od Jorge Masvidala, przez Dustina Poiriera, aż po byłą mistrzynię kategorii słomkowej – Joannę Jędrzejczyk. W weekend, właściciel klubu, w którym na co dzień trenują wszyscy wyżej wymienieni sportowcy, Dan Lambert wydał oświadczenie, że ATT nie będzie tolerowało przepychanek słownych.

Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z ESPN MMA postanowiła jednak wymierzyć kilka gorzkich słów w stosunku do Amerykanina nazywając go fałszywcem. Zasugerowała również, że ktoś pisze dla niego teksty.

Nie chcę rozmawiać o Colbym, ponieważ jest kłamcą. Potrzebuje tej atencji i nagłośnienia,  bo nie ma światu nic do zaoferowania. Colby jest świetnym, ciężko pracującym sportowcem, ale to nie on. Ktoś to dla niego pisze i wiem kto to. Współczuję mu, że musi naskakiwać na mnie, Jorge, Dustina Poiriera. Jesteśmy bardzo ciężko pracującymi, utalentowanymi ludźmi, jesteśmy prawdziwymi wojownikami, a on próbuje nas wykorzystać. Nie chcę tego komentować, jest okropnym kłamcą.

Polka dodała również, że uważa, iż właściciel ATT powinien wyrzucić Covingtona z klubu, bo ten przynosi im ogromny wstyd.

Myślę, że Dan Lambert powinien go wykopać. To oczywiste, że przynosi temu miejscu hańbę. Kiedy nagrywali coś z Colbym Covingtonem, ten przyprowadzał do klubu jakieś sprośne Diany. Paskudne dziewczyny. Nie chcę rozmawiać o tym gościu.

Amerykanin w swoich mediach społecznościowych zdążył już przeprosić Dustina Poiriera, jednak konflikt z polską zawodniczką nie wydaje się ustawać, dlatego bardzo możliwe, że na rozwiązanie go będzie trzeba jeszcze długo poczekać, o ile w ogóle do tego dojdzie.

autor: Kamil Zejma

Źródło: BJPENN.com