Zebaztian Kadestam przytulił sporo pieniędzy za swój ostatni występ. Oprócz regularnej wypłaty, może się jeszcze cieszyć z bonusu, który wynosi aż 50 tysięcy dolarów!

Minionej nocy miejsce miało rozgrywane w Broomfield ONE Fight Night 10. Podczas tego wydarzenia, do klatki powrócił bardzo dobrze znany na naszym podwórku, Roberto Soldic (20-4). Chorwat podchodził do starcia z Zebaztianem Kadestamem (15-7) z pozycji sporego faworyta, jednakże nie miało to przełożenia na samą walkę. Pomimo, iż w początkowej fazie konfrontacji mocno na niego napierał, ostatecznie nic z tego nie wynikło. Koniec konców „Robocop” padł pod naporem ciosów w drugiej odsłonie.

Zobacz także: Szok! Soldic znokautowany w klatce ONE FC [WIDEO]

Kadestam ma teraz ogromne powody do radości. Oprócz samego zwycięstwa, które wydłużyło jego serię do trzech, został jeszcze nagrodzony dodatkowymi pieniędzmi. Na jego konto trafia ekstra 50 tysięcy dolarów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Soldic natomiast zdecydowanie musi teraz mocno przemyśleć kolejne kroki. Był to bowiem dla niego już drugi występ pod sztandarem singapurskiego ONE Championship, który zakończył się nie tak, jakby sobie tego życzył. Podczas debiutu, do którego doszło w grudniu, szybko został bowiem sfaulowany, w związku z czym pojedynek ten zakończył się wynikiem no contest.

Źródło: Twitter/ONE Championship