Goszcząc w klubie Kill Cliff FC, Kamil Oniszczuk ma okazję korzystać z pomocy topowych zawodników z całego globu. Polak pochwalił się zdjęciem z byłym dominatorem wagi półśredniej UFC, Kamaru Usmanem, a także Jasonem Jacksonem.

Kamil Oniszczuk (9-2), który jakiś czas temu przeniósł się z rosyjskiej organizacji ACA do Bellator MMA, ma już zaplanowaną kolejną konfrontację. 16 czerwca, przy okazji 297. edycji, skrzyżuje rękawice z podchodzącym do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem 6-0, Norbertem Novenyim Jr. Wiadomość ta została już potwierdzona przez przedstawicieli promocji.

Zobacz także: Kamil Oniszczuk poznał rywala na galę Bellator 297

Polak, który na co dzień trenuje w poznańskim ANKOS-ie MMA, stwierdził, iż część przygotowań spędzi poza granicami naszego kraju. Jako destynację wybrał sobie Stany Zjednoczone, a konkretniej znajdujące się na Florydzie Kill Cliff FC. Ma tam okazję przećwiczyć pewne schematy z absolutną światową czołówką, jak chociażby Kamaru Usman (20-3) czy Jason Jackson (16-4).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pierwszy pojedynek Oniszczuka pod sztandarem Bellatora rozegrał się w październiku minionego roku. Starcie to jednak zupełnie nie ułożyło się po jego myśli, dlatego finalnie zmuszony był uznać wyższość przeciwnika, Costello van Steenisa (14-2), w drugiej odsłonie. Minęło już natomiast trochę czasu, więc niebawem zobaczymy, jak rozwinął się na przestrzeni tych kilku miesięcy.

Źródło: Instagram/Kamil Oniszczuk