Kevin Holland z koronawirusem – wypada z walki wieczoru UFC Vegas 16

88
essentiwllysports.com

Kevin Holland na nadchodzącej gali miał stanąć w szranki ze Szwedem, Jackiem Hermanssonem. Pojedynek ten miał zwieńczyć całe wydarzenie, jednak ostatecznie do tego nie dojdzie. Niestety, jak to w obecnych czasach często bywa, w organizmie „Trailblazera” wykryto obecność koronawirusa. 

„Z powodu pozytywnego testu na koronawirusa, byłem zmuszony wycofać się ze swojej przyszłotygodniowej walki, która miała być main eventem. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko będzie w porządku i powrócę do klatki tak szybko jak tylko jest to możliwe.”

Najpierw Darren Till (18-3-1), teraz Kevin Holland (20-5). To już drugi fighter, który zmuszony jest zrezygnować z konfrontacji z Jackiem Hermanssonem (21-5). Według dziennikarza ESPNAriela Helwaniego, możliwe, że na jego miejsce wejdzie Marvin Vettori (15-3-1), aczkolwiek na tę chwilę nie jest to nic pewnego.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Szweda ostatni raz mogliśmy obserwować w oktagonie na jednym z lipcowych wydarzeń. Stanął wówczas w szranki z Kelvinem Gastelumem (16-6) i nie dając mu pola do popisu, skończył go szybko, bo już w pierwszej rundzie. Hermansson powrócił tym samym na ścieżkę zwycięstw po poprzedniej porażce, której doświadczył z rąk Jareda Cannoniera (13-5).

Zobacz także: FEN 31 – typowanie redakcyjne i kursy od Fortuny

Źródło: Twitter