Danu Tarchila pokonał dziurawego Wojciecha Kazieczkę.

Runda 1:

Wymiana na niskie kopnięcia. Wojciech Kazieczko z kombinacją kickbokserską. Prawy prosty i niskie kopnięcie. Danu Tarchila zaatakował obszernym sierpowym. Dobry cios Polaka, który posłał przeciwnika na deski. Lowkicki ze strony „Predatora”. Podbródkowy Mołdawianina. Wysokie kopnięcie i niskie Kazieczki, szukanie także middlekicka. Prawy sierpowy Tarchili. Prawy i lewy Mołdawianina. Lewy w wykonaniu Kazieczki, szukanie kopnięcia. Niskie kopnięcie, wysokie w wykonaniu Kazieczki. Presja wywierana przez Tarchilę. Dobry prawy w wykonaniu zawodnika z Mołdawii. Kolejny mocny prawy doszedł do głowy Polaka. Lowkicki ze wstecznego w wykonaniu Kazieczki. Sporo dobrych uderzeń w wykonaniu Tarchili. Podbródkowy Tarchili, lewy Kazieczki. Niskie kopnięcie Polaka. Prawy sierpowy Tarchili.

Runda 2:

Niskie kopnięcie w wykonaniu Kazieczki. Prawy Tarchili. Kolejny lowkick Wojciecha. Szukanie obrotówki przez Mołdawianina, lecz nieskutecznie. Prawy Kazieczki, odpowiedź tą samą akcją Tarchili. Szukanie obrotowego backfistu i i mocnych ciosów w wykonaniu Mołdawianina. Coraz więcej ciosów dochodziło do głowy „Predatora”. Dobry lowkick Kazieczki. Wysokie kopnięcie po stronie Wojciecha. Krótki prawy w wykonaniu Kazieczki. Próba sprowadzenia w wykonaniu Tarchili, lecz nieudana. Dobre akcje po stronie Moławianina.

Runda 3:

Szukanie wysokiego kopnięcia w wykonaniu Kazieczki. Dobry prawy Wojciecha. Świetna kombinacja kickbokserska Mołdawianina, wszystkie ciosy doszły do głowy i korpusu Polaka. Niskie kopnięcie Kazieczki. Kolejne lowkicki Wojciecha. Doskonały prawy Tarchili! Podłączony Kazieczko. Ciosy na korpus po stronie Mołdawianina. Lewy i prawy w wykonaniu Tarchili! Kazieczko na dechach! Tarchila ruszył z dobiciem! Mocne młoty spadły na głowę Kazieczki. Polak powrócił do stójki, rywal szukał sprowadzenia, lecz nieskutecznie. Dobra kontra w wykonaniu „Predatora”. Szukanie sprowadzenia przez Kazieczkę, lecz nieskutecznie. Dobre akcje Mołdawianina. Doskonały podbródkowy Tarchili, zejście do klamry, wejście za plecy po stronie Mołdawianina.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Danu Tarchilę jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 30-26.