Michał Michalski zabrał '0′ z rekordu Dominika Humburgera, pokonując go na pełnym dystansie przed własną publicznością.

Runda 1:

Dwa ciosy proste w wykonaniu Dominika Humburgera. Michał Michalski z dobrą obroną. Szukanie obszernych ciosów przez Polaka, kontry zawodnika z Czech. Dobre trzymanie dystansu przez Humburgera. Zejście do parteru przez Michalskiego. Łokcie w kontrze w wykonaniu Czecha. Dobra kontrola po stronie polskiego zawodnika. Brak jednak ofensywy. Finalnie, Humburger zdołał wstać. W stójce, to on wywierał presję. Ciosy w parterze po stronie Humburgera, Michalski zdołał jednak wykaraskać się z niedogodnej pozycji. Kopnięcia na korpus po stronie Dominika. Krótki prawy Polaka, próba obalenia. Nieskuteczna. Klincz, kolano i cios z lewej ręki w wykonaniu Michalskiego.

Runda 2:

Mocne rozpoczęcie w wykonaniu Humburgera. Niskie kopnięcia po stronie Polaka, kontrowane przez przeciwnika. Wymiana na niskie kopnięcia. Dobre ciosy Polaka! Czech trafiony! Humburger zamknięty pod siatką, Michalski poszukał obalenia, lecz nieskutecznie. Krótki łokieć Michalskiego. Wymiana na lewe ciosy. Coraz więcej ciosów dochodziło do głowy Michalskiego! Dwa podbródkowe i lewy sierpowy w wykonaniu Humburgera. Polak coraz bardziej podłączony, choć nieustannie starał się odpowiadać ciosami. Brak jednak defensywy, prądu i dynamiki. Udane sprowadzenie w wykonaniu Michalskiego. Walka szybko powróciła do stójki. W krótkim dystansie, to Czech był celniejszy i bardziej aktywny. Sporo kopnięć na korpus w wykonaniu Humburgera. Latające kolano w jego wykonaniu. Sporo ciosów w klinczu po stronie Dominika. Krótki łokieć Czecha, szerokie sierpowe. Lewy sierpowy i kolano Michalskiego.

Runda 3:

Michalski mocno ruszył na rywala z krótkimi ciosami, spychając go na siatkę, następnie udanie sprowadzając przeciwnika do parteru. Humburger szybko jednak szukał możliwości powrotu do stójki. Ciosy Michalskiego, Czech za wszelką cenę starał się powrócić do stójki, łapiąc oddechy niczym ryba wyrzucona przez fale na brzeg. Nieskutecznie jednak. Pojedynek powrócił na nogi, krótki łokieć Czecha. Szukanie sprowadzenia przez Humburgera, dobry odrzut bioder Polaka i kontra. Zajęcie pleców, kontrola korpusu przez Polaka. Czech doczłapał się do ogrodzenia, gdzie krótkim kolanem rozerwał uchwyt. Michalski ponownie jednak szukał kontroli i dogodnej pozycji w parterze. Zajęte plecy przez Michała. Kontrola do końca pojedynku.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Michała Michalskiego jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 30-27.