Jakub Wikłacz brutalnie i perfidnie sfaulował Sebastiana Przybysza, co doprowadziło do technicznej decyzji i odjęcia dwóch punktów. Wobec tego, pojedynek zakończył się technicznym remisem!

Runda 1:

Mocne wymiany od początku pojedynku! Jakub Wikłacz szukał kopnięć i uderzeń, tudzież Sebastian Przybysz głównie skupiał się na akcjach rękoma. Klincz pod siatką zapięty przez Przybysza. Rozerwanie uchwytu. Piekielnie mocne ciosy pretendenta! Przybysz posłał Wikłacza na deski! Wikłacz szybko się jednak pozbierał po chwili parteru z dołu. Walka powróciła do stójki. Dobry prawy Wikłacza, niskie kopnięcia Przybysza. Sebastian zamknięty na siatce. Prawy prosty Jakuba. Kolejne lowkicki pretendenta. Krótki lewy sierpowy Przybysza. Middlekick Przybysza. Dwa dobre proste Wikłacza. Szukanie obalenia przez Wikłacza, lecz nieskutecznie. Dobra kombinacja Wikłacza. Klincz pod siatką w odpowiedzi na przestrzeloną obrotówkę Przybysza zapięty przez aktualnego mistrza. Na sam koniec rundy, Wikłacz znalazł obalenie.

Runda 2:

Presja wywierana przez Wikłacza, wymiany w krótkim dystansie! Celniejszy mistrz pod siatką. Obrotowy łokieć Przybysza. Kontrola w wykonaniu Wikłacza w klinczu pod siatką. Cios na korpus po stronie pretendenta. Reprezentant Mighty Bulls wyprowadził niskie kopnięcie, następnie szukając mocnych sierpowych. Czempion KSW w najlżejszej kategorii wagowej wywierał presję, jednakowoż, był nieustannie karcony uderzeniami przez swojego oponenta. Sporo frontalnych kopnięć Wikłacza. Klincz pod siatką, chwila kontroli Wikłacza. Zajęte plecy przez Przybysza w stójce, szukanie parteru, dobry sprawl Wikłacza. Walka ponownie w stójce. Dobry cios Wikłacza. Udane sprowadzenie z klinczu po stronie mistrza. Łokieć Jakuba. Przejście gardy po stronie Wikłacza. Dojście do dosiadu przez aktualnego mistrza! Ucieczka do półgardy przez pretendenta. Kontrola w parterze do końca rundy w wykonaniu Wikłacza.

Runda 3:

Wysokie kopnięcie Wikłacza. Szukanie parteru przez Wikłacza, lecz Przybysz wstał i okopywał nogi przeciwnika. Po chwili jednak, skorzystał z zaproszenia swojego trzykrotnego dotychczas rywala, wyprowadzając wiele ciosów młotkowych na głowę oponenta. Po chwili, walka powróciła do stójki, a następnie nadal trafiła do parteru. Przybysz poszukał poddania! Wikłacz charczał, jednak przetrwał i to on znalazł się z góry w pozycji bocznej! Wykluczona ręka Przybysza. Sporo ciosów spadało na głowę pretendenta. Szukanie trójkąta rękoma w wykonaniu Wikłacza. Dojście do dosiadu przez Jakuba. Mnóstwo ciosów i łokci po stronie aktualnego mistrza! Przybysz wciśnięty w siatkę. Dominacja po stronie Wikłacza w trzeciej odsłonie pojedynku!

Runda 4:

Stójka, wymiana na pojedyncze ciosy. Wysokie kopnięcie Wikłacza. Zblokowane przez Przybysza. Dobra kombinacja bokserska po stronie pretendenta. Prawy na korpus w wykonaniu Przybysza. Obrotowy backfist byłego mistrza. Zajęcie pleców przez aktualnego mistrza. Sporo ciosów w wykonaniu aktualnego mistrza na uziemionego w parterze pretendenta. Przybysz starał się za wszelką cenę wstać, lecz nieskutecznie. Nielegalne kopnięcie po stronie Wikłacza w parterze! Koniec walki! Sędzia Marc Goddard odebrał Wikłaczowi dwa punkty na kartach punktowych.

Decyzją techniczną, po brutalnym faulu mistrza, walka zakończyła się jednogłośnym remisem.