fbpx
Strona główna Aktualności Kto zawalczy o pas wagi lekkiej? Makhachev zabrał głos
źródło: UFC

Kto zawalczy o pas wagi lekkiej? Makhachev zabrał głos

Sytuacja na samym szczycie kategorii lekkiej pozostaje nierozstrzygnięta. Mistrz wyraził zainteresowanie jednym z pretendentów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Głównie mówi się o drugim starciu Charlesa Oliveiry z Islamem Makhachevem. Arman Tsarukyan zabłysnął szybkim nokautem na Beneilu Dariushu.

Posiadacz pasa skomentował potencjalne zestawienia i wskazał najlepszą opcję:

Tak szczerze, to już wspominałem, że nie interesują mnie rewanże. Jeśli chcesz zasłużyć, musisz dopisać jakieś nowe nazwiska do rekordu. Jest [Justin] Gaethje, który bardziej zapracował na to. Bardziej byłbym zainteresowany walką z nim.

wyjaśnił.

Ormianin zmierzył się z obecnym mistrzem w debiucie dla największej organizacji na świecie. Okazuje się, że niewiele brakuje, żeby doszło do rewanżu:

Miał okazję, żeby mnie znokautować, ale z niej nie skorzystał. Nie ugrał nawet rundy. Niech trenuje i się rozwija. Wygra jeszcze raz w przekonywującym stylu, a później UFC da mu tę walkę.

powiedział.

Zobacz również: „Nie chciałby rewanżu” – Tsarukyan o Gamrocie

Czempion dywizji do 155 funtów ostatnie dwa pojedynki stoczył z Alexandrem Volkanovskim. W pierwszym boju wygrał na punkty, a w drugim przed czasem. Najchętniej wróciłby na UFC 299.

źródło: twitter / Spinnin Backfist | fot. UFC