Ostatnia przeciwniczka Karoliny Kowalkiewicz opublikowała wiadomość, którą dostała od jednego z mężczyzn. Oferował jej pieniądze w zamian za ból i tortury.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Diana Belbita (15-8) za pomocą portalu X, podzieliła się z fanami niecodzienną propozycją, którą dostała od 52-latka z Florydy. Mężczyzna opisał dokładnie, jak miałoby wyglądać ich spotkanie. W zamian za tortury, bicie, przyduszanie i sprawianie bólu przez 90 minut – zaoferował zawodniczce kwotę 1000 dolarów. Dodał również, że pokryje jej koszty podróży i pobyt w hotelu.

“Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jakiego rodzaju wiadomości dostają zawodniczki, tu jest przykład:

Treść:

Cześć. Mam 52 lata, mieszkam na Florydzie i jestem wielbicielem silnych fizycznie kobiet, które potrafią walczyć. Szukam wyjątkowego doświadczenia… Poszukuję zawodniczki, która zamknie mnie w pokoju i pokona w walce, torturując mnie przy tym i zadając jakiś poważny ból. Nie chodzi o to, żeby mnie zranić czy żebym trafił do szpitala, ale chciałbym doznać ciężkiego bólu zadanego przez kobietę, która wie jak walczyć.. Musisz być chętna na: 

  • zadawanie bólu na wiele sposobów (w większości grappling, ale również stójka) 
  • Pozwolenie mi się bronić – więc musisz być pewna, że możesz wygrać. 
  • Udusić mnie do nieprzytomności 2-3 razy (może być więcej). Możesz użyć rąk, nóg albo na przemian. 
  • Kontynuować krzywdzenie mnie, nawet gdy pojedynek jest bardzo jednostronny i błagam litość. 
  • Bić mnie po ciele wielokrotnie i posiniaczyć cały obszar mojego tułowia. 
  • Bić mnie wielokrotnie w pachwinę. 
  • Użyć siły fizycznej, żeby zapobiec opuszczeniu pokoju przeze mnie
  • Pozwolić mi nagrać jak mnie torturujesz (wyłącznie do własnego użytku) 

Jeśli jesteś zdolna i zainteresowana zrobieniem tego ze mną, mogę zaoferować Ci 1000 dolarów za torturowanie mnie przez 90 minut (w dwóch 45-minutowych sesjach), oraz pokrycie kosztów podróży na Florydę i hotelu (jedna doba) jeśli to potrzebne. 

To nie jest żart i mam nadzieję, że Cię nie uraziłem. Uwielbiam zawodniczki i jest to coś, czego nigdy nie mógłbym zrobić sobie sam. Niektórzy goście lubią przyjmować ból z biczy lub łańcuchów. Jestem jakby jednym z nich, ale wolę kopnięcia, uderzenia, duszenia, więc mam nadzieję, że możemy mieć korzystne dla obu stron porozumienie. Proszę odpisz, czy byłabyś zainteresowana. Przynajmniej pogadaj ze mną 10 minut przez telefon zanim powiesz “nie” – będę szczęśliwy odpowiadając Ci na każde z pytań. Chciałabym zrobić to w grudniu lub styczniu. Jeśli nam się spodoba, możemy robić to kilka razy w roku. Z góry dzięki, Dan.

Źródło: X / Diana Belbita. Fot.: Instagram / Diana Belbita