Łukasz Siwiec po raz kolejny udowodnił, iż nie boi się żadnych wyzwań. Polak powróci do klatki już czwartego maja, podczas OKTAGON 57. Jego rywalem będzie Louis Glismann.

Łukasz Siwiec (9-3) dołączył do czesko-słowackiej organizacji w minionym roku, momentalnie podchodząc do pojedynku z jednym z gwiazdorów – Davidem Kozmą (32-13). Po bardzo bliskiej konfrontacji Polak zmuszony był uznać wyższość przeciwnika, niejednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Następnie stoczył jeszcze dwa starcia, a jego bilans na ten moment pod sztandarem OKTAGON MMA wynosi 1-2.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Popularny „Brutal” okazję do poprawienia rekordu będzie miał już początkiem maja. Podczas rozgrywanego we Frankfurcie OKTAGON 57 stanie w szranki z legitymującym się rekordem 11-3 Louisem Glismannem. Walka rozegra się oczywiście w limicie kategorii półśredniej.

Zobacz także: „Raju” wraca na OKTAGON 59! Rywalem Vojto Barborik

Glismann ostatni raz w akcji widziany był we wrześniu zeszłego roku. Przystąpił wtedy do potyczki z byłym zawodnikiem UFC – Andreasem Michailidisem (16-7), jednakże ta zupełnie nie potoczyła się tak, jakby sobie tego życzył. Grek znokautował go zaledwie po 33. sekundach od rozpoczęcia. Przegrana ta przerwała jednocześnie jego wcześniejszą serię czterech zwycięstw.

Źródło: X/OKTAGON MMA, fot. OKTAGON MMA