Organizacja KSW ogłosiła właśnie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych nawiązanie współpracy z nowym zawodnikiem, Lukiem Santarellim. Występujący pod flagą Norwegii zawodnik dołącza do puli fighterów, walczących w dywizji piórkowej. 

Przejście organizacji KSW z Polsatu do Viaplay, wiąże się między innymi ze zwiększeniem ilości wydarzeń. W przyszłym roku ma ich mieć miejsce planowo aż dwanaście (jedno, przypadające na każdy miesiąc), więc nic dziwnego, iż przedstawiciele ściągają teraz coraz więcej zawodników. Ostatnio mogliśmy usłyszeć chociażby o nawiązaniu współpracy z Magdaleną Sormovą (11-3), czy Marcusem Doussisem (8-0-1). Teraz do grona tego dołącza leigtymujący się zawodowym rekordem 2-0, Luke Santarelli

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Santarelli debiut w zawodowej formule stoczył ponad dwa lata temu. W ramach gali Battle Arena 55, stanął w szranki z Martinem Patersonem (0-10) i nie mając większych kłopotów, rozbił go już w inauguracyjnej rundzie. Ponownie zawalczył jeszcze w listopadzie tego roku, mierząc się z Rhassanem Muharedem (2-6) i znów bezproblemowo opuścił arenę z tarczą. 

Źródło: Instagram/KSW