26 sierpnia dojdzie do 44. edycji wyprodukowanej pod szyldem UAE Warriors, która rozegra się w Abu Dhabi. Nie zabraknie tam także polskiego akcentu w osobie Mariusza Mazura.

Mariusz Mazur (6-2) swój ostatni pojedynek stoczył w marcu minionego roku. Na UAE Warriors 28 skonfrotnował się z podchodzącym do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem Johnem Mitchellem (7-1) i sprawiając niemałą sensację, zmusił go do odklepania już w inauguracyjnej odsłonie. W swojej zawodowej karierze zaliczył już także starty dla KSW czy Babilon MMA.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po raz kolejny w klatce zobaczymy go już pod koniec sierpnia, podczas UAE Warrios 44. Stanie wtedy w szranki z leigtymującym się identycznym rekordem co on, Mikailem Bayramem (6-2). Pojedynek rozegra się w limicie kategorii półśredniej. Całe wydarzenie dostępne będzie na UFC Fight Pass.

Bayram po raz ostatni widziany był natomiast w akcji, w lutym tego roku. Na UAE Warriors 36 zawalczył z innym reprezentantem naszego kraju Danielem Kolasińskim (3-1) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich. Wrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk Adama Cullena (6-1), jeszcze pod sztandarem Cage Warriors.

Zobacz także: Justin Gaethje gotowy na walkę z McGregorem

Źródło: UAE Warriors