Po odejściu Przemysława Szyszki, Uniq Fight Club musiało poszukać nowego trenera, który podejmie się pracy w klubie. Oficjalnie głównym szkoleniowcem został Bartosz Fabiński, co zostało zakomunikowane w mediach społecznościowych.

Jakiś czas temu informowaliśmy, iż po latach współpracy, drogi Przemysława Szyszki oraz Uniq Fight Club się rozeszły. Nie chciano wówczas podawać żadnych szczegółów dotyczących rozłąki, więc po dziś dzień kibice nie dowiedzieli się dokładnie, o co tak właściwie poszło. Jeżeli ktoś byłby jednak zainteresowany treningami u tego szkoleniowca, spotkać można go w Copacabanie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jeśli chodzi natomiast o sam Uniq Fight Club, to przedstawiciele klubu zdecydowali się nawiązać współpracę z byłym zawodnikiem UFC Bartoszem Fabińskim. Od teraz będzie on tam pełnił rolę głównego trenera. „Wierzymy w to, że jego wizja, umiejętności i podejście do treningów wprowadzą nowe inspiracje i pozwolą nam wejść na jeszcze wyższy poziom” – czytamy na profilu przy ogłoszeniu tego angażu.

Po dłuższej, ponad dwuletniej przerwie Fabiński wraca również z karierą zawodniczą. Następny raz zamelduje się w klatce 7 października, podczas gali Strife 4. Jego konfrontacja z Kacprem Karskim zwieńczy całe wydarzenie.

Zobacz także: Fabiński wraca! Ujawniono szczegóły gal Strife

Źródło: Instagram/Uniq Fight Club