Zaciąg zawodników zza naszej południowej granicy trwa w najlepsze. Matus Juracek oficjalnie stał się nowym fighterem organizacji KSW! Czech zadebiutuje podczas 91. edycji w Libercu. 

Matus Juracek legitymuje się zawodowym rekordem 10-3. W ostatnim czasie związany był z czesko-słowacką organizacją OKTAGON MMA, dla której zawalczył sześciokrotnie. Pięć z tych pojedynków zakończyło się jego triumfem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Póki co kończy się jego przygoda w tamtej organizacji, bowiem zdecydował się zmienić pracodawcę. Juracek dołączył do największej federacji MMA nad Wisłą – KSW i oficjalnie zasila pulę zawodników rywalizujących w kategorii półśredniej. Debiut nastąpi 17 lutego, podczas gali w Libercu.

Póki co przedstawiciele KSW ujawnili jedynie dwa pełne zestawienia na kolejne wydarzenie w Czechach. Główną atrakcją tego wieczoru będzie pojedynek o tymczasowe trofeum w dywizji lekkiej. Lokalny bohater Leo Brichta (12-3) powalczy o nie z bardzo doświadczonym Valeriu Mirceą (29-8-1). Na KSW 91 zobaczymy również chociażby powracającego po pierwszej przegranej Dominika Humburgera (7-1), który zmierzy się z Albertem Odzimkowskim (14-7).

Zobacz także: Krzysztof Jotko rzuca wyzwanie „Piratowi”

Źródło: X/KSW