15 kwietnia 2022 roku miejsce będzie miało Bellator 277, które rozegra się w SAP Arena, w San Jose. Właśnie ujawniono dwa główne starcia. Mowa tutaj o mistrzowskim rewanżu pomiędzy AJ’em McKee oraz Patricio Pitbullem, a także finale Grand Prix wagi półciężkiej – Vadim Nemkov kontra Corey Anderson.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Patrząc na te dwa zestawienia, możemy spodziewać się naprawdę sporych emocji. Nareszcie miejsce będzie miał finał turnieju kategorii do 93 kilogramów, który rozpoczął się w zeszłym roku. Do najważniejszej fazy weszli aktualny czempion, Vadim Nemkov (15-2), a także były zawodnik UFC, który pod sztandarem prowadzonej przez Scotta Cokera organizacji nie zaznał jeszcze goryczy porażki – Corey Anderson (16-5).

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Bellator MMA (@bellatormma)

Podczas 277. edycji, miejsce będzie miał także niesłychanie interesująco zapowiadający się rewanż na szczycie kategorii piórkowej. Niepokonany AJ McKee (18-0) po raz drugi podzieli klatkę wraz z doświadczonym Patricio Pitbullem (32-5). Ich pierwsza potyczka rozegrała się w ramach gali z numerem 263 i wówczas to Amerykanin pokazał się z lepszej strony, poddając przeciwnika już w inauguracyjnej odsłonie, dzięki czemu sięgnął po pas.

Zobacz także: Lyoto Machida vs. Fabian Edwards dodane do rozpiski londyńskiej gali Bellatora

Źródło: Instagram/Bellator MMA