Michael „Venom” Page od pewnego czasu jest już wolnym zawodnikiem. Aktualnie jest na etapie zbierania ofert, jednakże nie ukrywa, iż byłby zainteresowany potencjalnym dołączeniem do UFC. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że po kilku latach jedna z największych gwiazd organizacji Bellator MMA – Michael Page (21-2), nie zamierza przedłużyć z nimi kontraktu. Momentalnie stał się on więc jednym z najgorętszych towarów na rynku. Zapytany o potencjalne dołączenie do UFC, przyznał, iż widziałby siebie rywalizującego dla globalnego potentata.

UFC jest marką, w której już wcześniej się widziałem. Głównie dlatego, że kiedy zaczynałem przygodę z MMA, to tylko oni się liczyli. Oczywiście było kilka innych organizacji, ale nie dało się ich porównać, więc taki był cel. Czasy się zmieniły i obecnie jest kilka dużych federacji, które da się z nimi zestawić. Czy widzę tam siebie? Tak. Są tam wyjątkowe walki, które da się zestawić? Tak. Ale tak jak już mówiłem – pójdę tam, gdzie spełnią najwięcej moich warunków. Muszę rozważyć wiele spraw, zanim gdzieś pójdę, bo umowa nie jest jeszcze podpisana. Natomiast czy widzę siebie w UFC? Tak, na sto procent. 

przyznał w rozmowie opublikowanej na kanale FREESTYLEBENDER.

„Venom” ma za sobą także występ w formule walk na gołe pięści i nie wiadomo, czy nie będzie chciał kontynuować tej przygody. Jeśli natomiast zdecyduje się na dołączenie do UFC, z pewnością nie będzie to możliwe.

Zobacz także: Aspinall o walce z Błachowiczem: „To zestawienie byłoby dla niego okropne”

Źródło: YouTube/FREESTYLEBENDER, fot. Bellator MMA