Niesamowicie interesująco zapowiadający się pojedynek pomiędzy Michałem Pietrzakiem oraz Shamilem Musaevem, wzbogaca październikową rozpiskę gali KSW 64. Starcie to rozegra się oczywiście w limicie wagowym kategorii półśredniej. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Michał Pietrzak znany jest w całym kraju ze swoich znakomitych umiejętności zapaśniczych, ale na gali KSW 53 fani przekonali się, że reprezentant Czerwonego Smoka ma również w pięściach olbrzymią siłę. Poznaniak już w 56. sekundzie posłał na deski Kamila Szymuszowskiego. Następnie „Zgniatacz” spotkał się w klatce z Krystianem Kaszubowskim i wypunktował reprezentanta Mighty Bulls Gdynia. Pietrzak jest także mistrzem Polski w zapasach w stylu klasycznym oraz multimedalistą innych zawodów w tej dyscyplinie.

Zobacz także: Pierwsze szczegóły dotyczące gali KSW 64. Przybysz, Owczarz i Kaczmarczyk vs. Ruchała w rozpisce

Shamil Musaev szturmem wdarł się do KSW i błyskawicznie zyskał sobie w oczach fanów i ekspertów miano jednego z najgroźniejszych nowych zawodników organizacji. 27-latek z Dagestanu po 11 wygranych zadebiutował w KSW podczas gali w Lublinie. Od tamtej pory zwyciężył trzykrotnie z Hubertem Szymajdą, Grzegorzem Szulakowskim i Urosem Jurisiciem. Polskich rywali zatrzymał efektownymi skończeniami, a Słoweńca wypunktował po najciekawszym starciu gali KSW 58. Rosjanin ma na koncie aż 10 pojedynków zakończonych przed czasem, z czego 8 w wyniku nokautów.

Walka wieczoru:
Mariusz Pudzianowski (15-7, 10 KO) vs TBA

Pozostałe:
61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 Sub) vs TBA – o pas mistrzowski
65,8 kg/145 lb: Robert Ruchała (5-0, 3 Sub) vs Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO, w Sub)
77,1 kg/170 lb: Michał Pietrzak (10-4, 3 KO, 2 Sub) vs Shamil Musaev (14-0, 8 KO, 2 Sub)
52,2 kg/115 lb: Karolina Owczarz (4-1, 2 Sub) vs TBA

Źródło: Informacja prasowa, Twitter/KSW